f.a.q.

Co vás nejvíce zajímá

 Věřím, že tady najdete odpovědi na otázky, které jsou pro Vás důležité i ty, které Vás ještě nenapadly. Pokud byste tady odpověď přece jen nenašli, těším se na Vaši zprávu.

Veškeré informace o cenách a jednotlivých balíčcích najdete v mém ceníku. 

Krátkou odpovědí je: „3-5 týdnů“. 

Poté, co proběhne focení, projdu veškeré fotografie a vyberu z nich ty nejkrásnější. Tyto, „základně“ upravím a nahraji je do výběrové galerie, kterou Vám odešlu. Nyní je „míč“ na Vaší straně a Vy máte možnost si během 14 dní, kdy bude galerie existovat vybrat ty, se kterými budu nadále pracovat. Do 7 dnů od obdržení Vašeho výběru, Vám odešlu odkaz na finální galerii. Z té si budete moci stáhnout své hotové fotografie, popřípadě objednat jejich tisk.  

Někdy může být náročné vybrat si z množství fotografií ty nejkrásnější, ale já věřím, že během dvou týdnů, to dokážete. Pokud byste se přece jen ocitli v rozhodovací paralýze, moc ráda Vám s výběrem pomohu. 

Kdepak, ty jsou jen mé 🙂 Výběr fotografií, které dávají z technického i výpravného důvodu smysl, jsou součástí mé služby Vám. Stejně jako postproces, který nese můj rukopis, Vás buďto osloví nebo nikoliv. Doporučuji prohlédnout si mou práci na tomto webu a sociálních sítích. Pokud se Vám má práce líbí, věřím, že surový raw pro Vás nebude mít patřičnou hodnotu.  

  1. Pokud uvažujete o lifestylové fotografie Vaší rodiny doma nebo procházce, fotíme zpravidla tentýž nebo následující měsíc, od Vašeho kontaktu.
  2. Přejete-li si vyfotit fotky s těhotenským bříškem, platí totéž, co u lifestylové fotografie, jen je třeba mít na paměti, že nejlepší období pro tento typ fotografií je mezi  30. – 34. týden těhotenství. Jedná se o dobu, kdy je bříško krásně kulaté, Vy máte ještě dostatek energie na focení a zároveň je poměrně nadějné, že miminko nebude chtít ven dříve.
  3.  Pokud Vás zaujalo focení Fresh 48, opravdu moc doporučuji, ozvat se co nejdříve a „rezervovat“ si tím“ mou pozornost v rozmezí -+7 dní, kolem UZ odhadu Vašeho porodu. Protože je konečné datum porodu nevyspitatelné, mohu v každém měsíci držet jen omezené množství těchto pohotovostí. 

Příprava na lifestylové focení není nijak náročná, ale vyplatí se. Aby jste si uměli lépe představit, jak bude focení probíhat a jak se můžete připravit, vytvořila jsem pro Vaši inspiraci „e-book“, který Vám odešlu, až se bude blížit termín našeho setkání. 

specifika fresh 48

rezervace jaro - léto 2024

Našli jste odpovědi na všechny Vaše otázky a chcete mít krásné fotky ode mne? Pojďme se domluvit.